+420 775 170 060 info@pohodovaucetni.cz
Vyberte stránku

Chcete se zeptat na některou konkrétní oblast našich účetních služeb nebo si s Pohodovou účetní rovnou domluvit spolupráci? Ozvěte se nám na některé z následujících kontaktních spojení – těšíme se na Vás!

Pohodová účetní

Renata Nováčková
IČ: 29164681
DIČ: CZ29164681

Adresa: Karlovy Vary
Sedmidomky 109
Dalovice Vysoká
362 63

Telefon:
+420 775 170 060

E-mail:
info@pohodovaucetni.cz

Web:
www.pohodovaucetni.cz
Profil na Hledámúčetní.cz

Dejte nám vědět o tom, jak byste si naši spolupráci na vedení Vašeho účetnictví nebo mzdové agendy představovali! Rádi se přizpůsobíme všem Vašim specifickým požadavkům. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni!

Kde nás najdete na Karlovarsku

Ve společnosti Pohodová účetní se o účetnictví, daňovou agendu nebo mzdy staráme velkým i malým firmám či neziskovým organizacím z Karlových Varů i jejich širokého okolí. Pokud byste se s námi rádi domluvili na detailech naší spolupráce přímo v našem sídle, najdete nás v Sedmidomcích, malé části Dalovic, obce, která se nachází v bezprostřední blízkosti Karlových Varů.

Z nich dojedete až k nám autem do deseti minut, pokud se Vám ale nechce řídit, možná se Vám podaří chytit autobusovou linku, která do naší části obce několikrát denně zajíždí. Veškeré konzultace s Vámi samozřejmě rádi provedeme také přímo v sídle Vaší firmy. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!