+420 775 170 060 info@pohodovaucetni.cz
Vyberte stránku

Potřebujete najít kvalitní a spolehlivou účetní v okolí Karlových Varů, která Vás bez starostí provede džunglí daňových předpisů a termínů a precizně pro Vás zpracuje všechny doklady, jež pro bezstarostné vedení účetnictví nutně potřebujete? Ve společnosti Pohodová účetní máme s vedením účetnictví i daňové evidence přes patnáct let zkušeností a po celou dobu své praxe nabízíme svým klientům služby, které jim pomáhají vést své podnikání bez zbytečných starostí. Postaráme se o všechny detaily a zákoutí Vašeho účetnictví a zajistíme, abyste od nás dostávali ten nejlepší možný servis. Jsme společností, které na svých klientech záleží, a děláme maximum pro to, aby od nás dostávali všechen komfort, který si zaslouží. Pohodová účetní sídlí v Dalovicích, a má tak ideální pozici pro zákazníky nejen ze samotných Karlových Varů, ale i z jejich širokého okolí. Staráme se o účetnictví jednotlivých podnikatelů, malých rodinných firem i velkých místních společností s dlouhou tradicí – a všem z nich dokážeme nabídnout bezchybně odvedenou práci i kompletní související servis.

A které konkrétní služby dokážeme svým zákazníkům ve společnosti Pohodová účetní nabídnout?

  • Jádro našich služeb tvoří průběžné vedení účetnictví a daňové evidence. Precizně s důkladně tu zpracováváme podklady, které nám dodáte, a zajišťujeme, abyste měli splněné všechny své zákonné povinnosti a Vaše dokumentace byla formálně i věcně korektní.

  • Pravidelně na konci účetního období pro Vás zpracujeme účetní závěrku a zařídíme její zveřejnění v obchodním rejstříku.

  • Součástí našich služeb je i zpracování mzdové evidence, které zajistí všechny náležitosti spojené s Vašimi povinnostmi zaměstnavatele, od přihlášení zaměstnanců na zdravotní pojišťovně po výplatní pásky.

  • Pro neziskové organizace nabízíme kromě kompletního vedení účetnictví i vyřizování všech potřebných dotací.

  • A postaráme se i o všechen související servis: od vedení skladového účetnictví, přes správu nemovitostí až po zpracování knihy jízd.

Pokud Vás zajímají služby, které jste na našich webových stránkách výslovně nenašli, zkuste se nám ozvat a zeptat se, jestli je pro Vás dovedeme obstarat! Jsme flexibilní společností a děláme maximum pro to, abychom svůj servis přizpůsobili na míru všem Vašim potřebám. Věříme, že Vám naše vzájemná spolupráce bude vyhovovat!