+420 775 170 060 info@pohodovaucetni.cz
Vyberte stránku

Zkušenosti s účetnictvím

Ve společnosti Pohodová účetní u Karlových Varů se vedení účetnictví a mzdové evidenci věnujeme už přes patnáct let. Za tu dobu jsme stihli spolupracovat s celou řadou klientů z celého Karlovarska, ať už to byly neziskové organizace nebo malí i větší regionální podnikatelé – a spousta z nich s námi zůstala dodnes.

Náš obor se během let mnohokrát změnil a my jsme všechny z těchto změn pečlivě sledovali, abychom svým klientům nabízeli pokaždé ty nejlepší služby v souladu s aktuálními pravidly a normami. V účetní problematice se ani dnes nepřestáváme vzdělávat, chápeme to totiž jako nutnost pro špičkovou kvalitu našich služeb. Dělá nám radost, že nám tolik z našich klientů dává na naše služby pozitivní ohlasy a oceňuje kvalitu a preciznost našich služeb i naši flexibilitu.

V oblasti účetnictví a daňových přiznání, mzdové agendy i dalších našich služeb usilujeme o maximální komfort pro naše zákazníky – a neustále se v nich snažíme zlepšovat. Pokud kvalitní účetní v okolí Karlových Varů  hledáte i Vy, budeme rádi, kontaktujete-li nás, abyste se zeptali na všechny potřebné detaily našich služeb. Těšíme se na Vás!